KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351152
nr 1335 1152
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, damporträtt. Olja på pannå, 90x71 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
tisdag 7 juli 2020
kl 02:06:25
7 jul
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja